Ota yhteyttä

Voimmeko auttaa yritystäsi? Ota yhteyttä ja varaa aika maksuttomaan konsultointiin. 

Myynti

Johanna Andersen

Johanna Andersen

Director, Sales and Consulting

Pohjoismaat

johanna.andersen@anders.com

+358 50 303 8281

Riku Voipio

Riku Voipio

Business Development Director

Pohjoismaat

riku@anders.com

+358 50 576 8899

Jaakko Partanen

Jaakko Partanen

Business Manager (Smart Cities)

Pohjoismaat

jaakko.partanen@anders.com

+358 44 745 9442

Javier Monerris Virkki

Javier Monerris Virkki

Key Account Manager

Pohjoismaat

javier.virkki@anders.com

+358 44 031 6778

Markkinointi & Rekrytointi

Johanna Kainulainen

Johanna Kainulainen

Marketing Manager

Pohjoismaat

johanna.kainulainen@anders.com

+358 50 413 3247

Nani Laaksonen

Nani Laaksonen

People & Talent Partner

Globaali

nani.laaksonen@anders.com

+358 40 732 4988

Johto

Tomi Alapaattikoski

Tomi Alapaattikoski

CEO, Founder

Globaali

tomi@anders.com

+358 50 589 5018

Mikko Kivistö

Mikko Kivistö

Country Manager, Nordics

Pohjoismaat

mikko@anders.com

+358 40 517 7743

Toimipisteemme

 Helsinki

Mannerheimintie 2, 7. kerros
00100 Helsinki
Finland
Näytä kartalla

+358 45 843 6699

 Turku

Aurakatu 12 B, 5.-6. kerros
20100 Turku
Finland
Näytä kartalla

+358 45 843 6699

 Tampere

Koskikatu 7
33100 Tampere
Finland
Näytä kartalla

 Vancouver

1500 West Georgia Street
Vancouver, BC, V6G 2Z6
Canada
Näytä kartalla

 +1 332 255 2575

 Newark

200 Continental Dr, Ste 401
Newark, DE 19713-4337
USA
Näytä kartalla

 +1 626 787 3393

Asiakaspalvelu / Tekninen tuki

Sähköposti: support@andersinnovations.com

Puhelin: +358 45 843 6699 arkipäivisin 8:00 - 16:00 (UTC + 2:00)

Andersin tukiportaali: support.andersinnovations.com

Laskutus

+358 45 236 5326 / laskutus@anders.fi

Verkkolaskutusosoite

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskutusosoite / OVT-tunnus: 003721666266